Zadzwoń: +48 77 443 46 31

O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w ofertach pracy w wszystkich sektorach. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych na terenie Niemiec, Holandii, Austrii i Szwajcarii oraz zajmujemy się rekrutacją dla pracodawcy.

Naszym najwyższym celem jest Państwa zadowolenie. Aby to zapewnić, poświęcamy czas na intensywne wsparcie. Dzięki indywidualnym rozmowom doradczym można przefiltrować Twoje mocne strony i zainteresowania tak, aby zagwarantować docelowe miejsce pracy. Wzajemne zaufanie i uczciwość są w tym procesie na pierwszym planie.

Nie jesteśmy polską agencją pracy! Znajdujemy się na granicy z Holandią w Schüttorf / Dolna Saksonia / Niemcy. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej i nie zawieramy z Państwem umowy o pracę, lecz pośredniczymy kontakt pomiędzy Państwem a pracodawcą.

app-device Praca w Austrii

Znajdź wymarzoną pracę w telefonie komórkowym!

Poszukiwanie pracy nigdy nie było tak proste. Teraz możesz znaleźć pracę zgodną z Twoimi oczekiwaniami zawodowymi, aplikować o pracę i otrzymywać opinie bezpośrednio na telefonie komórkowym. Wejdź na JOBS i zacznij szukać pracy już teraz!

Legalna praca w Austrii

Nasza organizacja pracy praktycznie gwarantuje satysfakcję. W przeciwieństwie do innych dostawców, PERSONAL-EU24 pracuje w dialogu z jego wnioskodawców i klientów z branż inżynierii, produkcji, przemysłu, logistyki, budownictwa … w bezpośredniej wymianie. Zapewniamy naszym aplikantom 100% dyskrecji. Nie będziemy łamać tej podstawowej zasady, nawet ze względów marketingowych. Prosimy o wyrozumiałość. Jako wnioskodawca możesz oczekiwać od nas 100% wydajności bez żadnych opłat. Dzięki współpracy z profesjonalistami posiadamy aktualne wschodnioeuropejskie know-how, które przepływa do naszej pracy.

PRACA W AUSTRII LOGO WHITE

Biuro pośrednictwa pracy

PERSONAL-EU24
Schüttorf, Dolna Saksonia, Niemcy
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

LOGO PERSONAL-EU24 WHITE COPYRIGHT

Subskrybuj Nasz Biuletyn

RODO *
KONTAKT

[quickwhatsapp_chat]